ZXT10P12DE6TA
MFR.Part #
ZXT10P12DE6TA
JLCPCB Part #
C3200270
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1W 100nA 110MHz 12V 300@100mA,2V 300mV@3A,50mA 3A PNP SOT-23-6 Bipolar (BJT) ROHS