ZSR485GTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZSR485GTA
Description
-55℃~+125℃@(Tj) 1 200mA 20V 350uA 4.85V 50uVrms 64dB@(120Hz) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS