TB1500M-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
TB1500M-13-F
JLCPCB Part #
C2650115
Package
SMB
Description
140V 150mA 3.5V 50A 5uA 90pF SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS