SMF4L8.5A-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L8.5A-7
JLCPCB Part #
C7012117
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 10uA 14.4V 27.7A 400W@10/1000us 8.5V 9.44V TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS