SMF4L70CA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L70CA-7
JLCPCB Part #
C6680087
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 113V 400W@10/1000us 500nA 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS