SMF4L60CA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L60CA-7
JLCPCB Part #
C6680084
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 500nA 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS