SMF4L60AQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L60AQ-7
JLCPCB Part #
C19950541
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 4.1A 400W@10/1000us 500nA 60V 73.7V 96.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS