SMF4L54A-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L54A-7
JLCPCB Part #
C5755142
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 4.6A 500nA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS