SMF4L51CA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L51CA-7
JLCPCB Part #
C7317252
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 4.9A 400W@10/1000us 500nA 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS