SMF4L48CA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L48CA-7
JLCPCB Part #
C7012100
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 48V 500nA 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS