SMF4L22AQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L22AQ-7
JLCPCB Part #
C6680074
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 11.2A 22V 24.4V 35.5V 400W@10/1000us 500nA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS