SMF4L170CA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L170CA-7
JLCPCB Part #
C5755132
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 1.4A 170V 189V 275V 400W@10/1000us 500nA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS