SMF4L14AQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L14AQ-7
JLCPCB Part #
C6296597
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 23.2V 400W@10/1000us 500nA TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS