SMF4L13A-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L13A-7
JLCPCB Part #
C6680068
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 13V 14.4V 18.6A 21.5V 400W@10/1000us 500nA TVS Unidirectional DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS