SMF4L11CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L11CAQ-7
JLCPCB Part #
C6680065
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 400W@10/1000us 500nA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS