SMF4L110CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L110CAQ-7
JLCPCB Part #
C5755120
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 177V 2.3A 400W@10/1000us 500nA Bidirectional TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS