SMCJ70A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ70A-13-F
JLCPCB Part #
C135194
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 5uA 70V 86V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS