SMCJ6.5CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ6.5CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C6296562
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 133.9A@10/1000us 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS