SMCJ28CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ28CA-13-F
JLCPCB Part #
C135159
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 28V 33A 34.4V 45.4V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS