SMCJ26CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ26CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C6228981
Package
SMC
Description
1 26V 31.9V 35.6A 42.1V 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS