SMCJ22CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ22CA-13-F
JLCPCB Part #
C135153
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 22V 27V 35.5V 42A 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS