SMCJ17A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ17A-13-F
JLCPCB Part #
C135146
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17V 20.9V 27.6V 53.3A 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS