SMCJ14CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ14CA-13-F
JLCPCB Part #
C135135
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 14V 17.2V 23.2V 5uA 64.7A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS