SMCJ14A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ14A-13-F
JLCPCB Part #
C135134
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 14V 17.2V 23.2V 5uA 64.7A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS