SMCJ12CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ12CA-13-F
JLCPCB Part #
C135129
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12V 14.7V 19.9V 5uA 75.3A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS