SMCJ110CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ110CA-13-F
JLCPCB Part #
C135123
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 135V 259V 5.5A 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS