SMCJ100A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMCJ100A-13-F
JLCPCB Part #
C135118
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@8.3ms 100V 123V 162V 5uA 9.3A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS