SMBJ100AQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMBJ100AQ-13-F
JLCPCB Part #
C3698675
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 3.7A 5uA 600W TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS