SMAZ9V1-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAZ9V1-13-F
JLCPCB Part #
C575532
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1W 200Ω 4Ω 5uA@7V 8.65V~9.56V 9.1V SMA Zener Diodes ROHS