SMAZ30-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAZ30-13-F
JLCPCB Part #
C156281
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1W 250Ω 28.5V~31.5V 30V 500nA SMA Zener Diodes ROHS