SMAJ58AQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ58AQ-13-F
JLCPCB Part #
C1978459
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 4.3A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 5uA 71.2V 93.6V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS