SMAJ54A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ54A-13-F
JLCPCB Part #
C134996
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 4.6A 400W 54V 5uA 66.3V 87.1V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS