SMAJ43CAQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ43CAQ-13-F
JLCPCB Part #
C5249226
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 400W 43V 5.7A@10/1000us 52.8V 5uA 69.4V TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS