SMAJ30CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ30CA-13-F
JLCPCB Part #
C134980
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 30V 36.8V 400W 48.4V 5uA 8.3A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS