SMAJ30AQ-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ30AQ-13-F
JLCPCB Part #
C1974460
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 30V 36.8V 400W 48.4V 5uA 8.3A@10/1000us TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS