SMAJ24CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ24CA-13-F
JLCPCB Part #
C134974
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 24V 29.5V 38.9V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS