SMAJ22CA-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ22CA-13-F
JLCPCB Part #
C134972
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.2A 22V 26.9V 35.5V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS