SMAJ18A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ18A-13-F
JLCPCB Part #
C134965
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 22.1V 29.2V 400W@8/20us 5uA TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS