SMAJ13A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ13A-13-F
JLCPCB Part #
C110519
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 18.6A 21.5V 400W 5uA TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS