SMAJ100A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMAJ100A-13-F
JLCPCB Part #
C134937
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 123V 162V 3.3A 400W@8.3ms 5uA TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS