SMA6J24CAQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMA6J24CAQ-13
JLCPCB Part #
C19950509
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 15.4A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS