SDT8A120P5-13
MFR.Part #
SDT8A120P5-13
JLCPCB Part #
C3758451
Package
PowerDI-5
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 120V 150A 300uA@120V 840mV@8A 8A PowerDI-5 Schottky Diodes ROHS