SBRT15U100SP5-13
MFR.Part #
SBRT15U100SP5-13
JLCPCB Part #
C2934601
Package
PowerDI-5
Description
-65℃~+150℃ 100V 15A 250A 40uA@100V 640mV@15A Independent PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS