SBR8M100P5-13
MFR.Part #
SBR8M100P5-13
JLCPCB Part #
C4355623
Package
PowerDI-5
Description
-55℃~+175℃ 100V 160A 2uA@100V 880mV@8A 8A PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS