SBR8E45P5-7
MFR.Part #
SBR8E45P5-7
JLCPCB Part #
C4355628
Package
PowerDI-5
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 120A 350uA@45V 45V 510mV@8A 8A PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS