SBR2M60S1F-7
MFR.Part #
SBR2M60S1F-7
JLCPCB Part #
C151019
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 2A 30A 60V 700mV@2A 800nA@60V SOD-123F Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS