SBR20A100CT-G
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SBR20A100CT-G
JLCPCB Part #
C5378686
Package
TO-220AB
Description
-65℃~+175℃ 100V 100uA 10A 250A 750mV@10A TO-220AB Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS