SBR20150CT
MFR.Part #
SBR20150CT
JLCPCB Part #
C5245108
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 10A 150V 880mV@10A TO-220AB Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS