SBR12U120P5-13
MFR.Part #
SBR12U120P5-13
JLCPCB Part #
C4355622
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 120V 12A 250A 250uA 800mV@12A PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS