SBR10B45P5-7
MFR.Part #
SBR10B45P5-7
JLCPCB Part #
C5245099
Package
PowerDI-5
Description
-55℃~+150℃ 10A 140A 380uA 45V 550mV@10A PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS